TesisatBurada.com markası olarak yolculuğumuz 2011 yılında başladı. Tesisat sektöründe e-ticaretin öncülerindeniz. Markamız zaman içerisinde dönüşümler geçirerek yenilendi ve 2021 yılında tekrar hizmete başladı.

 

Sektörde 15 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktan onur duyarız.

 

www.tesisatburada.com, Türkiye'deki tesisat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesidir. Kullanıcılarımıza, hidroforlar, sirkülasyon pompaları, temiz su terfi pompaları, dalgıç pompalar, atık su tahliye üniteleri,  fanlar, fleks kanallar, hava perdeleri, nem alıcılar, split klimalar ve çeşitli tesisat armatürleri gibi ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

 

Sitemiz, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, mekanik tesisat ürünleri arasında ihtiyaçlarınıza hızlıca ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, ürünlerin teknik özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sağlamaktadır. Sitemiz ayrıca, kullanıcıların ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak için çeşitli ve güvenilir ödeme seçenekleri sunmaktadır.

 

 

www.tesisatburada.com' un müşteri hizmetleri ekibi, kullanıcılara hızlı ve etkili destek sağlamaktadır. Ayrıca, ürünlerin teslimatı için de hızlı ve güvenilir bir lojistik hizmeti sunulmaktadır.

 

 

 

Tesisat malzemeleri satın almak isteyenler için www.tesisatburada.com, kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR