Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki hesabım bölümünden iade talepleri üzerinden ilgili ürün için nedenini belirterek iade talebi oluşturabilirsiniz. Onaylanması durumunda gönderici ödemeli (iade eden) anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile sistemdeki adresimize gönderim yapabilirsiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

1 - Faturası bulunmayan ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.

2 - Ürünlerimiz orijinal ambalajında eksiksiz, tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmeyecektir.

3 - İade kabullerinde müşterimize uygulanan vadenin aynısı uygulanarak vade sonunda iade tutarı nakit olarak ödenir.

4 - İade işlemleri ile ilgili olarak malzeme ve evrak kargo/sevkiyat masrafları göndericiye ( iade edene ) aittir.

5 - İade talepleri ilgi işlemler öncesinde, prosedür DMT Mekanik Dış Tic. San. Tic. Ltd. Şti.’ den onay alınarak başlatılmalıdır.

6 - Usullere uygun olmayan ve DMT Mekanik Dış Tic. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından onay alınmadan yapılan iade işlemleri kabul edilmeyecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR